Kviečiame į koncertą

Kviečiame į koncertą

Labdaringame M. Rostropovičiaus atminimo koncerte – muzika, kuri gydo

Pranešimas spaudai

2015 03 13

 

Pavasario vėjai į sostinės širdį atpučia gerumo dvasią – kovo 27-ąją, dien1, kai 1927 metais gimė Maestro Mstislavas  Rostropovičius  Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks labdaringas koncertas „Dedikacija Maestro“, skirtas pasaulinio garso violončelininkui, muzikos humanistui ir dirigentui (1927-2007 m.) atminti. Koncerto sumanytojai ir atlikėjai – profesoriaus Donato Katkaus diriguojamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir jaunieji šalies muzikos talentai, globojami Maestro įkurto fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“.

Visos per koncertą surinktos lėšos bus skirtos Santariškių klinikų Vaikų ligoninės paramos fondui.

 

Vaikai gros dėl vaikų 

Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje pasirodys šeši fondo globotiniai, lydimi visuomet jaunatviško Šv. Kristoforo kamerinio orkestro. Agnė Gečaitė ir Ugnė Liepa Žuklytė džiugins smuiko melodijomis, Elžbieta Dvarionaitė ir Ignas Maknickas pakerės fortepijono garsais, Eglė Bartkevičiūtė demonstruos akordeono galimybes, o Rapolas Bartulis muzikinius komplimentus žarstys klarnetu. Jaunieji muzikai drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru atliks W. A. Mozart, H. Wieniawski, R. Wagner, R. Galliano ir kt. kompozicijas.

”Tikiuosi, kad Lietuvoje nuolat daugėja prijaučiančių Maestro pradėtiems darbams ir jo įkvėptų veikti žmonių“, taip pažymėjo Fondo pirmininkė Rasa Kubilienė

Tad pasižymėkime savo kalendoriuje gerumo dieną – kovo 27 d., ir prisidėkime prie gerų darbų ir muzikos kuriamo grožio bei teikiamos vilties. Lai muzika gydo.   

Koncertas vyks 2015 03 27 19:00 | Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniaus g. 30, Vilnius.

Įėjimas laisvas.

 

Daugiau informacijos:

Elena Dumpienė

„Vipcommunications” jaunesnioji projektų vadovė

Mob. 8 685 535 77

El. p. Elena@vipcommunications.lt