2004 - 2013 metų paramos laimėtojai

2013 m. individualios paramos laimėtojai:

Muzika

1. Stasys Makštutis, klarnetas                                                  
2. Paulina Jankovskytė, smuikas
3. Ignas Maknickas , fortepijonas                                      
4. Justina Maria Doerup , smuikas
5. Pijus Paškevičius, obojus
6. Simas Šakenis , fortepijonas, kompozicija
7. Ugnė Liepa Žuklytė, smuikas
9. Tadas Umbrasas, klasikinė gitara, kompozicija
10.Simona Angelė Šleiterytė, fortepijonas
11.Eglė Bartkevičiūtė, akordeonas 
12.Artūras Šukys, klarnetas
13.Neringa Valuntonyte, fortepijonas
14.Skaistė Dikšaitytė, smuikas  

Mokslas

1. Antanas Radzevičius, chemija
2. Ieva Paškauskaitė, filologija

Sportas

1. Lukas Mugevičius , tenisas
2. Danas Rapšys, plaukimas

 2012 m. individualios paramos laimėtojai:

Muzika

1. Stasys Makštutis, klarnetas                                                  
2. Skaistė Dikšaitytė , smuikas                                                        
3. Ignas Maknickas , fortepijonas                                      
4. Justina Maria Doerup , smuikas
5. Artūras Šukys , klarnetas
6. Simas Šakenis , fortepijonas, kompozicija
7. Neringa Valuntonytė, fortepijonas
9. Tadas Umbrasas, klasikinė gitara, kompozicija
10. Augustė Emilija Janonytė, smuikas
11.Eglė Bartkevičiūtė, akordeonas   

Fondas globoja

1.Paulina Jankovskytė, smuikas
2.Simona Angelė Šleiterytė, fortepijonas
3.Karolis Šarkus, saksofonas
4.Ugnė Liepa Žuklytė, smuikas
5.Pijus Paškevičius, obojus

Stipendininkai

1. Kristina Annamukhamedova, fortepijonas

Baletas

1. Grytė Dirmaitė 

Sportas

1. Lukas Mugevičius , tenisas
2. Ugnė Akvilė Paražinskaitė, tenisas

Mokslas

1. Antanas Radzevičius, chemija
2. Ieva Paškauskaitė, filologija

2011 m. individualios paramos laimėtojai:

Muzika

1. Guoda Indriūnaitė , fortepijonas                                                  
2. Skaistė Dikšaitytė , smuikas                                                        
3. Kristina Annamukhamedova , fortepijonas                                
4. Ignas Maknickas , fortepijonas                                      
5. Jonas Kublickas , klasikinė gitara
6. Justina Maria Doerup , smuikas
7. Artūras Šukys , klarnetas
8. Simas Šakenis , fortepijonas, kompozicija
9. Neringa Valuntonytė, fortepijonas
10.Stasys Makštutis, klarnetas
11.Tadas Umbrasas, klasikinė gitara, kompozicija
12.Augustė Emilija Janonytė, smuikas

Fondas globoja:

1. Rytis Paulius Juškaitis, fortepijonas

Stipendininkai

1. Agnė Radzevičoūtė, fortepijonas
2. Morta Grigaliūnaitė, fortepijonas
3. Žilvinas Brazauskas, klarnetas

Baletas

1.Grytė Dirmaitė

Sportas

1. Lukas Mugevičius , tenisas

Mokslas

1. Aidas Kilda, matematika
2. Matas Grigaliūnas, matematika
3. Jurga Mituzaitė, biochemija   
 

2010 m. individualios paramos laimėtojai:

Muzika

1. Agnė Radzevičiūtė , fortepijonas
2. Guoda Indriūnaitė , fortepijonas                                                   
3. Skaistė Dikšaitytė , smuikas                                                         
4. Kristina Annamukhamedova , fortepijonas                                 
5. Ignas Maknickas , fortepijonas                                       
6. Algirdas Šochas , smuikas                                              
7. Jonas Kublickas , klasikinė gitara 
8. Rolanda Ginkutė , smuikas 
9. Eglė Urbonavičiūtė , smuikas 
10. Žilvinas Brazauskas , klarnetas  
11. Taisija Kuščenko , fortepijonas
12. Artūras Šukys , klarnetas 
13. Simas Šakenis , fortepijonas 
14. Dmitrij Berezin , violončelė 
15. Paulius Andersson , fortepijonas
16. Neringa Valuntonytė , fortepijonas
17. Augustas Gocentas , violončelė 
18. Kliment Jaremčiuk, fortepijonas

Stipendininkai

1. Vilius Daškevičius, violončelė
2. Morta Grigaliūnaitė, fortepijonas
3. Paulina Dūmanitė, fortepijona
4. Žilvinas Brazauskas, klarnetas

Baletas

1.Grytė Dirmaitė

Sportas

1. Lukas Mugevičius , tenisas
2.
Laura Švilpaitė, gimnastika

Mokslas

1. Aidas Kilda, matematika
2. Emilis Bružas, chemija
3. Kęstutis Vilčinskas, informatika
4. Linas Klimavičius, matematika
5. Mantas Račiūnas, fizika
6. Aurimas Narkevičius, chemija
7. Dominykas Sedleckas, chemija

2009 m. individualios paramos laimėtojai:

Mokslas

1. Paulius Kantautas , matematika
2. Rolandas Glotnis , informatika
3. Ema Baužytė , filologija
4. Vladimiras Oleinikovas , chemija

Muzika

1.Agnė Radzevičiūtė , fortepijonas
2.Guoda Indriūnaitė , fortepijonas                                                   
3.Marta Finkelšteinaitė , fortepijonas                                                          
4.Kristina Annamukhamedova , fortepijonas                                  
5.Ignas Maknickas , fortepijonas                                       
6.Algirdas Šochas , smuikas                                              
7.Algirdas Galdikas , smuikas 
8.Rolanda Ginkutė , smuikas 
9.Eglė Urbonavičiūtė , smuikas 
10.Žilvinas Brazauskas , klarnetas 
11.Lukas Bareikis , saksofonas 
12.Taisija Kuščenko , fortepijonas
13.Artūras Šukys , klarnetas 
14.Julius Katinas , valtorna  
15.Simas Šakenis , fortepijonas 
16.Dmitrij Berezin , violončelė 
17.Paulius Andersson , fortepijonas

Stipendininkai

1.Vilius Daškevičius , violončelė
2.Morta Grigaliūnaitė , fortepijonas
3.Paulina Dūmanaitė , fortepijonas

Baletas

1. Grytė Dirmaitė

Sportas

1. Andrius Gudžius, lengvoji atletika
2. Laura Švilpaitė, gimnastika

2008 m. paramos laimėtojai:

Mokslas

1. Andrius Dambrauskas , ekonomika
2. Rolandas Glotnis, matematika
3. Justina Raižytė, lietuvių kalba ir literatūra
4. Vladimiras Oleinikovas, chemija
5. Justinas Česonis, matematika

Sportas

1. Andrius Gudžius, lengvoji atletika
2. Laura Švilpaitė, gimnastika

Muzika

1. Lukas Bareikis, saksofonas
2. Žilvinas Brazauskas, klarnetas
3. Vilius Daškevičius, violončelė
4.Joana Daunytė , arfa
5. Paulina Dūmanaitė, fortepijonas
6. Rolanda Ginkutė, smuikas
7. Morta Grigaliūnaitė, fortepijonas
8.Vytenis Gurstis , fleita
9. Guoda Indriūnaitė, fortepijonas
10. Kristina Annomuchamedova, fortepijonas
11. Algirdas Galdikas, smuikas
12. Agnė Radzevičiūtė, fortepijonas
13. Algirdas Šochas, smuikas
14.Gryta Tatorytė
 , fortepijonas

Taip pat šiais metais Fondas globos:

1. Julių Katiną, valtorna
2. Artūrą Šukį, klarnetas
3. Taisiją Kuščenko, fortepijonas
4. Simą Šakenį, fortepijonas
5. Dmitrij Berezin, violončelė
6. Paulių Andersson, fortepijonas
7. Eglę Urbonavičiūtę, smuikas
8. Martą Finkelšteinaitę, fortepijonas

 2007 m. paramos laimėtojai

 Sportas

1. Andrius Gudžius, lengvoji atletika
2. Adomas Kuzinas, lengvoji atletika
3. Laura Švilpaitė, gimnastika

 Muzika

1. Lukas Bareikis, saksofonas
2. Žilvinas Brazauskas, klarnetas
3. Vilius Daškevičius, violončelė
4. Joana Daunytė, arfa
5. Vytautas Giedraitis, klarnetas
6. Rolanda Ginkutė, smuikas
7. Morta Grigaliūnaitė, fortepijonas
8. Vytenis Gurstis, fleita
9. Guoda Indriūnaitė, fortepijonas
10. Julius Katinas, valtorna
11. Dalia Kuznecovaitė, smuikas
12. Laurynas Naujikas, valtorna
13. Agnė Radzevičiūtė, fortepijonas
14. Algirdas Šochas, smuikas
15. Gryta Tatorytė, fortepijonas
16. Simona Zajančauskaitė, fortepijonas

 Mokslas

1. Roberta Pocevičiūtė, chemija
2.
Andrius Dambrauskas, ekonomika
3. Rolandas Glotnis, matematika
4.
Justina Raižytė, lietuvių kalba ir literatūra

2006 m. paramos laimėtojai:

1. Ričardas Berankis, tenisas
2. Agnė Cinauskaitė, altas
3. Deividas Čepulis, plaukimas
4. Kęstutis Česnavičius, matematika
5. Vilius Daškevičius, violončelė
6. Joana Daunytė, arfa
7. Paulius Gefenas, fleita
8. Vytautas Giedraitis, klarnetas
9. Rolanda Ginkutė, smuikas
10. Viktorija Glembockytė, chemija
11. Morta Grigaliūnaitė, fortepijonas
12. Andrius Gudžius, lengvoji atletika
13. Vytenis Gurstis, fleita
14. Dalia Kuznecovaitė, smuikas
15. Laurynas Naujikas, valtorna
16. Roberta Pocevičiūtė, chemija
17. Agnė Radzevičiūtė, fortepijonas
18. Laura Švilpaitė, gimnastika
19. Giedrius Titenis, plaukimas
20. Simona Zajančauskaitė, fortepijonas
 

2005 m. paramos laimėtojai:

Menas:

1.Simona Zajančauskaitė, fortepijonas;
2.Dalia Kuznecovaite, smuikas;
3.Vytautas Giedraitis, klarnetas.

Mokslas:

1.Audrūnas Gruslys, matematika ir informatika;
2.Kęstutis Česnavičius, matematika;
3.Viktorija Glembockytė, chemija.

Sportas:

1.Ričardas Berankis, tenisas;
2.Deividas Čepulis, plaukimas;
3.Aistė Dobrovolskaitė, plaukimas.

Fondas taip pat globos:

1.Mortą Grigaliūnaitę, fortepijonas;
2.Joaną Daunytę, arfa;
3.Vytenį Gurstį, fleita;
4.Vilių Daškevičių, violončelė.

2004 m. paramos laimėtojai:

Mokslas:

1. Vytautas Byla, matematika ir ekonomika;
2. Donatas Majus, matematika ir ekonomika;
3. Laurynas Pliuškys, biochemija;
4. Dominykas Sedleckas, matematika.

Sportas:

1. Deividas Čepulis, plaukimas;
2. Aistė Dobrovolskaitė, plaukimas;

Menas:

1. Robertas Lozinskis, fortepijonas;
2. Damian Borkovski, fortepijonas;
3. Dalia Kuznecovaitė, smuikas;
4. Vytautas Giedraitis, klarnetas.
5. Gytis Oržikauskas, dailė.