Alumni1.jpg

Alumni

Robertas Lozinskis, fortepijonas, 2004
Damian Borkovski, fortepijonas, 2004
Dalia Kuznecovaitė, smuikas, 2004-2007
Vytautas Giedraitis, klarnetas, 2004-2007
Gytis Oržikauskas, dailė, 2004
Morta Grigaliūnaitė, fortepijonas, 2005-2008, 2009-2011- stipendija studijoms
Joana Daunytė, arfa, 2005-2008
Vytenis Gurstis, fleita, 2005-2008
Vilius Daškevičius, violončelė, 2005-2008, 2009-2010- stipendija
Simona Zajančauskaitė, fortepijonas, 2005-2007
Agnė Radzevičiūtė, fortepijonas, 2006-2010, 2011-stipendja
Laurynas Naujikas, valtorna, 2006-2007
Rolanda Ginkutė, smuikas, 2006-2010
Paulius Gefenas, fleita, 2006
Agnė Cinauskaitė, altas, 2006
Gryta Tatorytė, fortepijona,s. 2007-2008
Algirdas Šochas, smuikas, 2007-2010
Julius Katinas, valtorna, 2007-2009
Guoda Indriūnaitė, fortepijonas, 2007-2011
Žilvinas Brazauskas, klarnetas, 2007-2007, 2010-2011- stipendija
Lukas Bareiksi, saksofonas, 2007-2009
Marta Finkelšteinaitė, fortepijonas, 2008-2009
Eglė Urbonavičiūtė, smuikas 2008-2010
Paulius Andersson, fortepijonas, 2008-2010
Dmitrij Berezin, violončelė, 2008-2010
Simas Šakenis, fortepijonas, kompozicija, 2008-2014
Taisija Kuščenko, fortepijonas, 2008-2010
Artūras Šukys, klarnetas, 2008-2013
Algirdas Galdikas, smuikas, 2008-2009
Kristina Annamuchamedova, 2008-2011, 2012- stipendija
Paulina Dūmanaitė, 2008, 229-2010- stipendija
Grytė Dirmaitė, baletas, 2009-2012
Ignas Maknickas, fortepijonas, 2009-2017
Kliment Jaremčuk, fortepijonas, 2010
Augustas Gocentas, violončelė, 2010
Neringa Valuntonytė, fortepijonas, 2010-2013
Jonas Kublickas, klasikinė gitara, 2010-2011
Skaistė Dikšaitytė, smuikas, 2010- 2013
Augustė Emilija Janonytė, smuikas, 2011-2012
Tadas Umbrasas, klasikinė gitara, kompozicija- 2011-2013
Stasys Makštutis, klarnetas, 2011-2016
Justina Maria Doerup, smuikas, 2011-2013
Eglė Bartkevičiūtė, akordeonas, 2012- 2015
Paulina Jankovskytė, 2012-2018
Simona Angelė Šleiterytė, 2012-2014
Karolis Šarkus, saksofonas, 2012
Kasparas Mikužis, fortepijonas, 2017-2018
Liudvikas Račys, 2017-2018
Milda Daunoraitė, fortepijonas, 2018
Simonas Poška, fortepijonas, 2018-2019

Deividas Čepulis, plaukimas, 2004-2006 

Aistė Dobrovolskaitė, plaukimas, 2004-2005

Ričardas Berankis, tenisas, 2005-2006

Giedrius Titenis, plaukimas, 2005

Laura Švilpaitė, sportinė gimnastika, 2006-2010 

Andrius Gudžius, lengvoji atletika, 2006-2009

Adomas Kuzinas, 2007, 2010

Lukas Mugevičius, tenisas, 2010-2016

Ugnė Akvilė Paražinskaitė, tenisas, 2012
Danas Rapšys, plaukimas, 2013-2014, 2016

Vytautas Byla, matematika ir ekonomika, 2004
Donatas Majus,  matematika ir ekonomika, 2004
Laurynas Pliuškys, biochemija, 2004
Dominykas Sedleckas, matematika-2004, chemija 2010
Audrūnas Gruslys, matematika ir informatika, 2005
Kęstutis Česnavičius, matematika, 2005-2006
Viktorija Glembockytė,chemija, 2005-2006
Roberta Pocevičiūtė, chemija, 2006-2007
Justina Raižytė, lietuvių kalba ir literatūra, 2006-2008
Rolandas Glotnis, matematika, 2007-2008, informatika 2009
Andrius Dambrauskas, ekonomika, 2007-2008
Justinas Česonis, matematika, 2008
Vladimiras Oleinikovas, chemija, 2008-2009
Paulius Kantautas, matematika, 2009
Ema Baužytė, filologija, 2009
Aurimas Narkevičius, chemija, 2010
Mantas Račiūnas, fizika, 2010
Linas Klimavičius, matematika, 2010
Kęstutis Vilčinskas, informatika, 2010
Emilis Bružas, matematika, 2010
Aidas Kilda, matematika, 2010-2011
Jurga Mituzaitė, biochemija, 2011
Matas Grigaliūnas, matematika, 2011
Ieva Paškauskaitė, filologija, 2011
Antanas Radzevičius, chemija, 2011
Neirnga Levinskaitė, matematika, 2014-2018
Rokas Elijošius, chemija, 2014-2017
Einaras Sipavičius, chemija. 2015-2017
Matas Bukelskis, biochemija, 2018
Konstanty Keda, biochemija, 2018
Lukas Supragonas, chemija, 2018
Martynas Želnys, chemija-biochemija, 2018

Robertas Lozinskis, piano, 2004
Damian Borkovski, piano, 2004
Dalia Kuznecovaitė, violin, 2004-2007
Vytautas Giedraitis, clarinet, 2004-2007
Gytis Oržikauskas, art, 2004
Morta Grigaliūnaitė, piano, 2005-2008, 2009-2011 - scholarship for studies
Joana Daunytė, harp, 2005-2008
Vytenis Gurstis, flute, 2005-2008
Vilius Daškevičius, cello, 2005-2008, 2009-2010  - scholarship for studies
Simona Zajančauskaitė, piano, 2005-2007
Agnė Radzevičiūtė, piano, 2006-2010, 2011 - scholarship for studies
Laurynas Naujikas, horn, 2006-2007
Rolanda Ginkutė, violin, 2006-2010
Paulius Gefenas, flute, 2006
Agnė Cinauskaitė, viola, 2006
Gryta Tatorytė, piano,  2007-2008
Algirdas Šochas, violin, 2007-2010
Julius Katinas, horn, 2007-2009
Guoda Indriūnaitė, piano, 2007-2011
Žilvinas Brazauskas, clarinet, 2007-2007, 2010-2011 - scholarship for studies
Lukas Bareiksi, saxophone, 2007-2009
Marta Finkelšteinaitė, piano, 2008-2009
Eglė Urbonavičiūtė, violin, 2008-2010
Paulius Andersson, piano, 2008-2010
Dmitrij Berezin, cello, 2008-2010
Simas Šakenis, piano, composition, 2008-2014
Taisija Kuščenko, piano, 2008-2010
Artūras Šukys, clarinet, 2008-2013
Algirdas Galdikas, violin, 2008-2009
Kristina Annamuchamedova, 2008-2011, 2012 - scholarship for studies
Paulina Dūmanaitė, 2008, 2009-2010 - scholarship for studies
Grytė Dirmaitė, ballet, 2009-2012
Ignas Maknickas, piano, 2009-2017
Kliment Jaremčuk, piano, 2010
Augustas Gocentas, cello, 2010
Neringa Valuntonytė, piano, 2010-2013
Jonas Kublickas, classic guitar, 2010-2011
Skaistė Dikšaitytė, violin, 2010- 2013
Augustė Emilija Janonytė, violin, 2011-2012
Tadas Umbrasas, classic guitar, composition, 2011-2013
Stasys Makštutis, clarinet, 2011-2016
Justina Maria Doerup, violin, 2011-2013
Eglė Bartkevičiūtė, accordion, 2012- 2015
Paulina Jankovskytė, violin, 2012-2018
Simona Angelė Šleiterytė, 2012-2014
Karolis Šarkus, saxophone, 2012
Kasparas Mikužis, piano, 2017-2018
Liudvikas Račys, piano, 2017-2018
Milda Daunoraitė, piano, 2018
Simonas Poška, piano, 2018-2019

Deividas Čepulis, swimming, 2004-2006 

Aistė Dobrovolskaitė, swimming, 2004-2005

Ričardas Berankis, tennis, 2005-2006

Giedrius Titenis, swimming, 2005

Laura Švilpaitė, sports gymnastics, 2006-2010 

Andrius Gudžius, athletics , 2006-2009

Adomas Kuzinas, 2007, 2010

Lukas Mugevičius, tennis, 2010-2016 

Ugnė Akvilė Paražinskaitė, tennis, 2012
Danas Rapšys, swimming, 2013-2014, 2016

Vytautas Case, mathematics and economics, 2004

Donatas Majus, mathematics and economics, 2004

Laurynas Pliuškys, biochemistry, 2004

Dominykas Sedleckas, mathematics-2004, chemistry 2010

Audrūnas Gruslys, mathematics and informatics, 2005

Kęstutis Česnavičius, mathematics, 2005-2006

Viktorija Glembockytė, chemistry, 2005-2006

Roberta Pocevičiūtė, chemistry, 2006-2007

Justina Raižytė, lithuanian language and literature, 2006-2008

Rolandas Glotnis, mathematics, 2007-2008, informatics 2009

Andrius Dambrauskas, economics, 2007-2008

Justinas Česonis, mathematics, 2008

Vladimir Oleinikov, chemistry, 2008-2009

Paulius Kantautas, mathematics, 2009

Ema Baužytė, philology, 2009

Aurimas Narkevičius, chemistry, 2010

Mantas Račiūnas, physics, 2010

Linas Klimavičius, mathematics, 2010

Kęstutis Vilčinskas, informatics, 2010

Emilis Bružas, mathematics, 2010

Aidas Kilda, mathematics, 2010-2011

Jurga Mituzaitė, biochemistry, 2011

Matas Grigaliūnas, mathematics, 2011

Ieva Paškauskaitė, philology, 2011

Antanas Radzevičius, chemistry, 2011

Neirnga Levinskaitė, mathematics, 2014-2018

Rokas Elijošius, chemistry, 2014-2017

Einaras Sipavičius, chemistry. 2015-2017

Matas Bukelskis, biochemistry, 2018

Konstanty Keda, biochemistry, 2018

Lukas Supragon, chemistry, 2018

Martynas Želnys, chemistry-biochemistry, 2018

©2020 by M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas

MRF-logotipas-footer.png